lingehaven@gorinchem.nl     0183 65 93 14

Deelnemende bedrijven 2019

YachtFocus is al jarenlang mediapartner én beursdeelnemer.
YachtFocus biedt een gratis advertentiepakket aan particuliere beursdeelnemers met een schip! www.YachtFocus.com

Aquasolar VOF www.aquasolar.nl
BBQ Heaven www.bbqheaven.nl
Bootbemiddeling.nl www.bootbemiddeling.nl
Boottotaal www.boottotaal.nl
Botenscout www.botenscout.nl
Blokhutboot.nl www.blokhutboot.nl
Brabant Yachting www.brabantyachting.nl
Botenscout www.botenscout.online
Bramburger, friet en hamburgers
Crepe Suzette www.festivalfoods.nl
Daveco Accuverkoop B.V. www.daveco.nl
Deep Water Yachts www.deepwateryachts.com
De Valk Yacht Brokers www.devalk.nl
Doeve Makelaars en Taxateurs Jachten en Schepen www.doevemakelaar.nl
Diop Lederwaren
DKS interieurwerk www.d-k-s.nl
Drinkwaard www.drinkwaard.nl
Drinkwaard Yachting www.drinkwaardyachting.nl
Esturion Invest B.V. www.descheepsbouwers.nl
Free Fantasy
Garage van den Bergh www.garagevandenbergh.nl
van Gent Watersport www.vangentwatersport.nl
Gery’s Wine and More: wijn en borrelhapjes
Handelsonderneming Hofs (sportieve vrijetijdskleding)
Hamburger Dirk www.hamburgerdirk.nl
Health Centrum Amersfoort (RVS bootmaterialen)
Heeren van de Zee www.heerenvandezee.nl
Kabola Heating Systems BV www.kabola.nl
Perlo Boatcovers www.pro-seal.nl
Post Marine Heating www.postmarineheating.nl
IJs van Gijs,  eigen bereid ijs
Jachthaven Biesbosch www.jachthavenbiesbosch.nl
Jachtmakelaardij de Maas www.jachtmakelaardij.demaas.nl
Jachthaven Biesbosch www.jachthavenbiesbosch.nl
Kabola Heating Systems B.V. www.kabola.nl
Koffie K-tje www.koffiek-tje.nl
Lima Watersport www.lima-watersport.nl
Loempia Timmermans
Loosdrecht Yachting Wolfrat www.wolfrat.nl
Outdoorable Lifestyle (zeilkleding) www.outdoorablelifestyle.nl
Peter Poffertjes
Poffertjes van Oma www.poffertjesvanoma.nl
R-style (bootbekleding) www.r-style.nl
Scheepsbouwers www.descheepbouwers.nl
Sleeuwijk Yachting www.sleeuwijkyachting.nl
Sloepenspecialist.nl www.sloepenspecialist.nl
Smits Jachtmakelaardij www.smitsjachtmakelaardij.nl
Stadsbrouwerij Dukes www.stadsbrouwerijdukes.nl
T.H.O.M. Zeilmakerij (Tuurlijk Helemaal op Maat) www.t-h-o-m.nl
Toyota Schouten www.toyota-schouten.nl
VBD Services www.vbdservices.nl
Venderbos paling
Vishandel Willem de Graaf, www.vishandelwillemdegraaf.nl
Weller VOF: o.a. Nepalvesten
Wet-Bicycle www.wet-bicycle.com
YachtFocus www.yachtfocus.com
ZM Boats/beklederij Boogaard www.zmboats.nl