lingehaven@gorinchem.nl     0183 65 93 14

Deelnemende bedrijven

Wie zul je vinden op de Open Havendag 2019?

Ambachtelijke Palingrokerij ’t Tonnetje www.tonnetje.com
Artostiek www.artostiek.nl
Baggermuseum Sliedrecht
BBQ Heaven www.bbqheaven.nl
By Wilma www.bywilma.nl
Brandweer Gorinchem
Bramburger, frites en snacks
Crepe Suzette, www.festivalfoods.nl
Daffie’s Food loempia’s en fris DIOP (lederwaren)

DIOP (lederwaren)

Eetcetera

Eetfestijn www.foodtruckeetfestijn.nl
Fortes Lyceum
Fudge-World  www.fudge-world.nl
Gery’s Wine and More
Hamburger Dirk www.hamburgerdirk.nl

Health Centrum Amersfoort (bootspullen/RVS-materiaal)
Heeren van de Zee www.heerenvandezee.nl
Holy Krab Seafood www.holykrabseafood.nl
H.O. Hofs, watersport kleding
HSV Gorinchem www.hsvgorinchem.nl
Ijs van Gijs, eigen bereid schepijs
Ijsboerderij de Oude Schuur www.ijsboerderijdeoudeschuur.nl

Injewels
Jan de Sterke stoomboot
Koffie K-tje www.koffiek-tje.nl
Koninklijke Marine
Kringloopcentrum Gorinchem
Kunst in de Sluis

Lind-G (petten/riemen/zonnebrillen)

Lionsclub Gorinchem
Modelbouwvereniging Alblasserwaard www.mbva.nl
Mooi Gorinchem www.mooigorinchem.nl

Nationaal Baggermuseum
Nederveen opleidingen en trainingen www.nederveen.com
Peters Poffertjes
Poffertjes van Oma www.poffertjesvanoma.nl
Ribo Gorinchem BV www.ribogorinchem.nl
Scouting APV Gorinchem
Spreekkamer van de stad
Stadsbrouwerij Dukes www.stadsbrouwerijdukes.nl

Stichting Tess

Stichting Superkatten
Tasty Kokos www.tastykokos.nl
Theater ’t Pandt “gezelligste steeg van Gorinchem”
Toyota Schouten www.toyota-schouten.nl
Trip Bommelerwaard, toeristische informatie
Vereniging Nederlandse Vestingsteden www.vestingsteden.nl
Waterpolo PCG
Wet-Bicycle www.wet-bicycle.com
Zeilschool Vinkeveen www.zeilschoolvinkeveen.nl
Zoet & Zopie www.zoetenzopie.nl