Deelnemende bedrijven 2014

Onderstaande bedrijven waren in 2014 deelnemer en hielpen daarmee de beurs tot een succes te maken!.

ADJ Milieutechniek www.milieuongevallen.nl
Ambachtsheer & Kamp Betimmering www.jachtbetimmering.nl
Ambachtsheer Camperverhuur www.ambachtsheercamperverhuur.nl
A. Veenma Scheepvaart
Aquasolar www.aquasolar.nl
Banditaz, www.banditaz.nl 
Barco Marine www.barcomarine.nl
Barista Service Nederland www.barista-service.nl
Benny Snacks www.bennysnacks.nl
Biketrans www.biketrans.nl
Boatsale Yachtbrokers www.boatsale-yachtbrokers.nl
Boer Jachttechniek www.nauticshop.nl
Bohil Media www.botentekoop.nl
Bohil Media www.camperscaravans.nl
Boottotaal.nl www.boottotaal.nl
Bootbemiddeling.nl www.bootbemiddeling.nl
Brabant Yachting www.brabantyachting.nl
v.Buuren en Hekman VOF www.vanbuurenhekman.nl
CoCo Yachts www.cocoyachts.com
Daveco Accuverkoop www.daveco.nl
Discovery Diving Dordrecht www.discoverydiving.nl
DKS B.V. www.d-k-s.nl
Drinkwaard Motoren www.drinkwaard.com
Ed van der Kooi's H.O. www.touwhandel.nl
Euroship Services BV www.euroshipservices.nl
Floris Watersport www.floriswatersport.nl
Grillin'& Chillin', Wapen van Ameide
Hai Ha loempia's
v.Ham Beheer Raamsdonkveer 
Hamburger Dirk
Harry J. Wildschut www.uwcampertoergids.nl
Henskens Yachtverzekeringen www.henskensyachtverzekeringen.nl  
Huender Watersport www.huender.nl
IJs van Gijs
IMS Marine www.imsmarine.nl
Jachtbemiddeling van de Veen www.jachtbemiddeling.nl
Jachtmakelaardij de Maas www.jachtmakelaardij-demaas.nl
Jachtwerf gebr Vissers www.jachtchartervissers.nl
Jareno www.jareno.nl
de Jong Scheepsmotoren BV www.dejongscheepsmotoren.nl
Kanters & Bolenius www.kantersenbolenius.nl
Maritiem Service Yerseke www.msyerseke.nl
Maritieme kleding HO F. van Kampen
Mike Goossens Watersport www.goossenswatersport.nl
Nautica Watersport www.openboten.nl
Mono Sails & Sales www.monosails.nl
Natuurmonumenten
Nederveen www.nederveen.com
Omru Scheepsramen www.omruscheepsramen.com
Perlo Industries Benelux www.proseal.nl
Poffertjes van oma www.poffertjesvanoma.nl
Post Marine Heating BV www.postmarineheating.com
R.B. Innovation www.RBinnovation.nl  
Regent Beveiligingen www.regentbeveiligingen.nl
Satcenter www.sat-center.tv
Scheepsmakelaardij Goliath www.goliath.nu
Sleeuwijk Yachting  www.sleeuwijkyachting.nl
Smits Jachtmakelaardij www.smitsjachtmakelaardij.nl
Sterk Technisch Advies Bureau BV www.sterk.com
Talamini Gorinchem www.talamini-gelato.nl
Topwindows www.TOPwindows.nl
Totaal Marine www.totaalmarine.nl
Toyota Schouten www.toyota-schouten.nl
v.Tuyl campers www.van-tuyl.nl
Van Buuren en Hekman V.O.F. www.vanbuurenhekman.nl
Vishandel Willem de Graaf uit Bunschoten-Spakenburg
Vishandel C. & E. Heinen
V&V paling
Wolfrat Jachtmakelaar www.wolfrat.nl
Yachtfocus www.yachtfocus.nl
Zeilmakerij Benders www.zeilmakerijbenders.nl  
Zilverfloat www.zilverfloat.nl

 

Share
Watertaxi
facebook
twitter
newsletter
Contact & Openingstijden | Sitemap | zoeken