Deelnemende bedrijven 2015

De volgende bedrijven waren deelnemer in 2015 en hielpen mee om van de beurs een succes te maken! ANWB Waterkampioen en YachtFocus waren onze mediapartners. CED Watersport voerde gratis quick scans uit bij beursdeelnemers. Allemaal bedankt en we zien jullie weer graag terug in 2016.

Ambachtsheer&Kamp Betimmeringen www.jachtbetimmeringen.nl
Ambachtsheer Camperverhuur www.ambachtsheercamperverhuur.nl
ANWB Waterkampioen
Aquasolar VOF www.aquasolar.nl
Banditaz www.banditaz.nl
Beluga Yachting www.beluga-yachting.nl
Benny Snacks www.bennysnacks.nl
Biketrans www.biketrans.nl
Bootbemiddeling www.bootbemiddeling.nl
Boottotaal nl  www.boottotaal.nl
Bohil Media www.bohilmedia.nl
de Boer Jachttechniek www.nauticshop.nl
Brabant Yachting www.brabant yachting.nl
Crepe Suzette www.crepesuzette.nl
Coco Yachts BV  www.cocoyachts.bv
Daveco accuverkoop BV  www.daveco.nl
Diop Lederwaren
DKS Timmerwerken www.d-k-s.nl
Drinkwaard Yachting BV  www.drinkwaardyachting.nl
Drinkwaard Motoren BV www.drinkwaard.com
Dutch Global Sourcing www.topwindows.nl
Esturion Invest BV/Scheepsbouwers www.descheepsbouwers.nl
E.I. Weller VOF
Ed vander Kooi's HO  www.touwhandel.nl
F&A www.anton-dakacryl.nl
Gastvrij Gorinchempas parkerengorinchem.nl en stadsparkeren.nl
Goossens Watersport www.goossenswatersport.nl
Hamburger Dirk
Hai Ha  Vietnamese Loempia
Het Luxe Buitenleven www.hetluxebuitenleven.nl
Heusden Yachts BV  www.heusdenyachts.nl
HOF.van Kampen  maritieme kleding
Huender Watersport www.huender.nl
Hulp voor Helden www.hulpvoorhelden.nl
Ijs van Gijs ambachtelijk schepijs
Jachtmakelaar Brabant Yachting
Jachtmakelaar de Maas www.jachtmakelaarde-demaas.nl
Jachtwerf Gebr.Vissers www.jachtchartervissers.nl
Jachtmakelaardij Wolfrat  www.wolfrat.nl
Jareno www.jareno.nl
Kabola Heating System www.kabola.nl
Koffie K-tje www.koffiek-tje
Koster Dienstverlening, camperbouw Eindhoven
Maritiem Service Yerseke  www.msyerseke.nl

M.de Jong Scheepmotoren BV www.dejongscheepsmotoren.nl
MiniMax Internationaal BV www.minimax-int.nl
NKC www.nkc.nl
Nyx Marine www.nyxmarine.nl
Omru Scheepsramen www.omruscheepsramen.com
Peet en Bart aan de bak stroopwafels
Perlo Bootkappen www.perlo.nl
Personal Car Care Products www.personalcarcare.nl
Petit Paris Crepes
Poffertjes van Oma www.poffertjesvanoma.nl
Popeye.nl www.popeye.nl
Post Marine Heating BV www.postmarineheating.com
Scheeps & Jachtwerf De Koning-Keyzer www.crownyacht.nl
Scheepsmakelaardij Goliath  www.goliath.nu
Shinga BV www.shinga.nl
Sleeuwijk Yachting BV www.sleeuwijkyachting.nl
Smelne Yachtcenter BV www.smelne.nl
Smit Jachtmakelaardij www.smitsjachtmakelaardij.nl
Sterk Technisch Adviesbureau www.sterk.nl
Sterkenburg Yachting BV www.sterkenburgyachting.nl
Talamini IJssalon www.talamini-gelato.nl
Tast Toe Poffertjes www.tast-toepoffertjes.nl
Totaal Marine Watersportartikelen www.totaalmarine.nl
Toyota Schouten www.toyota-schouten.nl
Travelsmaker.nl www.travelsmaker.nl
Van der Veen Jachtbemiddeling www.jachtbemiddeling.com
Van Ham Beheer Schoonmaak
VBD Services BV www.vbdservices.nl
V&V Vendenbos paling
Vink Jachtservice www.vink-jachtservice.nl
Vishandel Heeren van de Zee www.heerenvandezee.nl
Vishandel Willem de Graaf
VOF Van Tuyl
www.van-tuyl.nl
VT Solutions www.vtsolutions.nl
Waterrijk 's Hertogenbosch www.waterrijkpleziervaart.nl
Yachtfocus
Zeilmakerij Benders www.zeilmakerijbenders.nl



Share