Deelnemende bedrijven in 2016

ANWB Waterkampioen en YachtFocus zijn onze mediapartners.
CED Watersport voerde tijdens de beurs gratis quick scans uit bij particuliere deelnemers met schip

De volgende bedrijven waren deelnemer op de beurs in 2016:

Ambachtsheercamperverhuur www.ambachtsheercamperverhuur.nl
Ambachtsheer & Kamp Betimmering www.jachtbetimmeringen.nl
Benny Snacks www.bennysnacks.nl
Blokhutboot.nl www.blokhutboot.nl
Bootbemiddeling.nl www.bootbemiddeling.nl
Boottotaal.nl www.boottotaal.nl
Botenman.nl www.botenman.nl
Camperbouwbrabant www.camperbouwbrabant.nl
Campermakelaars.nl www.campermakelaars.nl
Crepes Roulotte crepes en hartige wraps
Crepe Suzette www.crepesuzette.nl
Damen Shipyards www.damen.com
Datema Amsterdam www.datema.amsterdam.nl
Daveco Accuverkoop B.V. www.daveco.nl
Diop lederwaren
DKS B.V. www.d-k-s.nl
Drinkwaard Motoren B.V. www.drinkwaard.com
Drinkwaard Yachting BV www.drinkwaardyachting.nl
Ed van der Kooi's H O www.touwhandel.nl
Weller vof Noorse truien en Nepal vesten
Goossens Watersport www.goossenswatersport.nl
Goliath Scheepsmakelaardij www.goliath.nu
Hai Ha Loempia
Hamburger Dirk
Heeren van de Zee www.heerenvandezee.nl
Henskens Yachtverzekeringen www.henskensyachtverzekeringen.nl
H O Fien van Kampen maritieme kleding
Ijs van Gijs
Jachtbemiddeling van der Veen B.V. www.jachtbemiddeling.com
Jachtmakelaar de Maas www.jachtmakelaardij.demaas.nl
Jachtwerf Gebr. Vissers www.jachtchartervissers.nl
Kabola Heating System B.V. www.kabola.nl
Koffie K-tje
M. Gijssel Maritieme Kleding
Mike Goossens Watersport www.goossenswatersport.nl
Nias Watersport www.niaswatersport.nl
Nordic Marine www.nordicmarine.nl
Ocean Jachten www.oceanjachten.com
Omru Scheepsramen www.omruscheepsramen.com
Perlo Industries Benelux B.V. www.perlo.nl
Poffertjes van Oma www.poffertjesvanoma.nl
Post Marine Heating BV www.postmarineheating.com
Proeverz www.proeverz.nl
Rappeleut www.pure-koffie.nl
Satcenter www.satcenter.tv
Shinga B.V. www.myshinga.nl
Sleeuwijk Yachting www.sleeuwijkyachting.nl
Smelne Trading BV www.smelne.nl
Smits Jachtmakelaardij www.smitsjachtmakelaardij.nl
Sterk technisch Advies Bureau B.V. www.sterk.com
Stoopman Auto's BV www.stoopman.nl
Totaal Marine www.jachtbemiddelingdejong.nl
Toyota Schouten www.toyota-schouten.nl
Travelmaker.nl www.travelsmaker.nl
VBD Service BV www.vbdservice.nl
Vink Jachtservice www.vink-jachtservice.nl
Vishandel Willem de Graaf Spakenburg
V&V Venderbos paling
Waterrijk 's Hertogenbosch waterrijk-pleziervaart.nl
Weller VOF Noorse truien en vesten
Wolfrat jachtmakelaardij wwwwolfrat.nl


Share