lingehaven@gorinchem.nl     0183 65 93 14

Deelnemende bedrijven 2019

YachtFocus is al jarenlang mediapartner én beursdeelnemer.
YachtFocus biedt een gratis advertentiepakket aan particuliere beursdeelnemers met een schip! www.YachtFocus.com

Aquasolar VOF www.aquasolar.nl
BBQ Heaven www.bbqheaven.nl
Bootbemiddeling.nl www.bootbemiddeling.nl
Blokhutboot.nl www.blokhutboot.nl
Brabant Yachting www.brabantyachting.nl
Botenscout www.botenscout.online
Bramburger, friet en hamburgers
Crepe Suzette www.festivalfoods.nl
Daveco Accuverkoop B.V. www.daveco.nl
Doeve Makelaars en Taxateurs Jachten en Schepen www.doevemakelaar.nl
Diop Lederwaren
Drinkwaard Yachting www.drinkwaardyachting.nl
Esturion Invest B.V. www.descheepsbouwers.nl
v Gent Watersport www.vangentwatersport.nl
Gery’s Wine and More: wijn en borrelhapjes
Hamburger Dirk www.hamburgerdirk.nl
Heeren van de Zee www.heerenvandezee.nl
Perlo Boatcovers www.pro-seal.nl
Post Marine Heating www.postmarineheating.nl
IJs van Gijs,  eigen bereid ijs
Jachthaven Biesbosch www.jachthavenbiesbosch.nl
Jachtmakelaardij de Maas www.jachtmakelaardij.demaas.nl
Koffie K-tje www.koffiek-tje.nl
Loosdrecht Yachting Wolfrat www.wolfrat.nl
Peter Poffertjes
Poffertjes van Oma www.poffertjesvanoma.nl
Sleeuwijk Yachting www.sleeuwijkyachting.nl
Sloepenspecialist.nl www.sloepenspecialist.nl
Smits Jachtmakelaardij www.smitsjachtmakelaardij.nl
Stadsbrouwerij Dukes www.stadsbrouwerijdukes.nl
T.H.O.M. Zeilmakerij (Tuurlijk Helemaal op Maat) www.t-h-o-m.nl
Toyota Schouten www.toyota-schouten.nl
VBD Services www.vbdservices.nl
Venderbos paling
Vishandel Willem de Graaf, www.vishandelwillemdegraaf.nl
Weller VOF: o.a. Nepalvesten
Wet-Bicycle www.wet-bicycle.com
ZM Boats/beklederij Boogaard www.zmboats.nl