lingehaven@gorinchem.nl     0183 65 93 14

Deelnemende bedrijven 2018

YachtFocus is onze mediapartner.

Aqua Rento BV – www.blokhutboot.nl
Brabant Yachting BV – www.brabantyachting.nl
Bramburger – Verse friet, snacks, hamburgers, frisdrank
BBQheaven – www.bbqheaven.nl
Case of Coffee – www.caseofcoffee.nl
Crepe Suzette – www.festivalfoods.nl
Daveco Accuverkoop – www.daveco.nl
Delos Yachtcharter www.delosyachtcharter.nl
DKS B.V. – Timmerwerken www.d-k-s.nl
Drinkwaard B.V. – scheepsmotoren en toebehoren www.drinkwaard.com
Drinkwaard Yachting BV – www.drinkwaardyachting.nl
E.I. Weller VOF – Nepal vesten, jassen e.d.
Floris Watersport BV – www.floriswatersport.nl
Gery’s Wine and More – Wijn en hapjes
Hamburger Dirk – www.hamburgerdirk.nl
Heeren van de Zee – visproducten www.heerenvandezee.nl
IJs van Gijs – Eigen bereid schepijs
Jachtmakelaar De Maas – www.jachtmakelaardij-demaas.nl
Jachtmakelaardij Wolfrat – www.wolfrat.nl
Koffie K-tje – Koffie en thee
Mike Goossens Watersport – www.goossenswatersport.nl
Perlo Bootcovers – www.perlo.nl
Peter Poffertjes – Poffertjes, stroopwafels, suikerspinnen
Sloepenspecialist.nl – www.sloepenspecialist.nl
Smits Jachtmakelaardij – www.smitsjachtmakelaardij.nl
Stadsbrouwerij Dukes – Zelf gebrouwen bier www.stadsbrouwerijdukes.nu
T.H.O.M. Zeilmakerij – www.t-h-o-m.nl
VBD Services – www.vbdservices.nl
Vink Jachtservice – www.jachtservice.nl
Vishandel Willem de Graaf – Gebakken en gerookte vis www.vishandelwillemdegraaf.nl