lingehaven@gorinchem.nl     0183 65 93 14

Deelnemende bedrijven 2018

YachtFocus is onze mediapartner.

Aqua Rento BV – www.blokhutboot.nl
Aquasolar – Panelen, koelkasten en accu’s www.aquasolar.nl
Be You – Sieraden, kleding en accessoires www.ixxxi-ringen.nl
Brabant Yachting BV – www.brabantyachting.nl
Bramburger – Verse friet, snacks, hamburgers, frisdrank
BBQheaven – www.bbqheaven.nl
Bootbemiddeling.nl – www.bootbemiddeling.nl
Case of Coffee – www.caseofcoffee.nl
Crepe Suzette – www.festivalfoods.nl
Crown Yachts – V.O.F. De Koning-Keijzer – www.crownyacht.nl
Daveco Accuverkoop – www.daveco.nl
Delos Yachtcharter www.delosyachtcharter.nl
De scheepsbouwers maritiem – www.descheepsbouwers.nl
Diop – Lederwaren
DKS B.V. – Timmerwerken www.d-k-s.nl
Drinkwaard B.V. – scheepsmotoren en toebehoren www.drinkwaard.com
Drinkwaard Yachting BV – www.drinkwaardyachting.nl
E.I. Weller VOF – Nepal vesten, jassen e.d.
Fitness Amersfoort – rvs bootartikelen www.healthcentrumamersfoort.nl
Floris Watersport BV – www.floriswatersport.nl
Gery’s Wine and More – Wijn en hapjes
Hamburger Dirk – www.hamburgerdirk.nl
Heeren van de Zee – visproducten www.heerenvandezee.nl
IJs van Gijs – Eigen bereid schepijs
Jachtbemiddeling Van der Veen – www.jachtbemiddeling.nl
Jachthaven Biesbosch – www.jachthavenbiesbosch.nl
Jachtmakelaar De Maas – www.jachtmakelaardij-demaas.nl
Jachtmakelaardij Wolfrat – www.wolfrat.nl
Jareno – Jacht renovatie en montage bedrijf www.jareno.nl
Kabola Heating Systems – www.kabola.nl
Koffie K-tje – Koffie en thee
Loyal Yachts – www.loyalyachts.com
Mike Goossens Watersport – www.goossenswatersport.nl
Omru Scheepsramen
Perlo Bootcovers – www.perlo.nl
Peter Poffertjes – Poffertjes, stroopwafels, suikerspinnen
Poffertjes van Oma – www.poffertjesvanoma.nl
Post Marine Heating – scheepsverwarmingen www.postmarineheating.com
Scheepsmakelaardij Goliath – www.scheepsmakelaardijgoliath.nl
Sleeuwijk Yachting – www.sleeuwijkyachting.nl
Sloepenspecialist.nl – www.sloepenspecialist.nl
Sommerset Nijmegen www.sommersetoutdoor.nl
SKB Fashion – Lederwaren uit India
Smelne Trading B.V. – www.smelne.nl
Smits Jachtmakelaardij – www.smitsjachtmakelaardij.nl
Stadsbrouwerij Dukes – Zelf gebrouwen bier www.stadsbrouwerijdukes.nu
Sterk Technisch Adviesbureau
T.H.O.M. Zeilmakerij – www.t-h-o-m.nl
Toyota Schouten – Auto’s www.toyota-schouten.nl
Travelsmaker.nl campers www.travelsmakers.nl
Van Gent Watersport – www.vangentwatersport.nl
VBD Services – www.vbdservices.nl
Vishandel V & V – paling
Vink Jachtservice – www.jachtservice.nl
Vishandel Willem de Graaf – Gebakken en gerookte vis www.vishandelwillemdegraaf.nl
Zeilwasserij Van den Anker – www.zeilwasserijvandenanker.nl
Watersportcentrum Vinkeveen Haven – www.vinkeveenhaven.nl